Ieder jaar staat er een team van topvrijwilligers klaar om wekelijks het beste van hunzelf te geven. Benieuwd naar de leidersverdeling? Kijk dan zeker even op deze webpagina.
Daarnaast hebben we ook 4 toppers van eenheidsleiding die de scouts draaiende houden. Bij hen kan je terecht met vragen over inschrijvingen, betalingen, kampen, ... Takspecifieke vragen worden het best naar de takleiders gericht.
Kauw - Jord Laporte
- 0470 28 42 44
Wisent - Elias Twomey
- 0470 80 45 31
Ree - Nienke Surmont
- 0487 47 16 70
Jabiroe - Maarten Beernaert
- 0489 98 31 72
Elk lid wordt verwacht om tegen 3 oktober lidgeld te betalen (€ 55). Dit is nodig voor de FOS verzekering, de overschot wordt gebruikt om de werking van de eenheid draaiende te houden. Bevers, Welpen (Roukan en Felan) en Wolven betalen een beetje extra (€15) zodat er wekelijks een 4-uurtje klaar staat. Kijk zeker ook even op onze webpagina voor financiële ondersteuning!
Voor de Bevers volstaat een das, vanaf de Welpen is het uniform (met kentekens) verplicht. Voor meer info kan je terecht in onze fos-shop in de ouderbar. De eerste openingen zijn op 11 en 18 september tussen 17u00 en 18u00. Daarna opent de shop iedere tweede zaterdag van de maand.
We proberen steeds de ouders en leden zo goed mogelijk te informeren via verschillende kanalen. Check wekelijks de website voor het uur en de locatie van de activiteit! De website bevat altijd de meest recente en correcte informatie. Je vindt er ook de Op Weg terug; een brochure met een overzicht van de takprogramma’s en info over kampen en evenementen!
Hou deze kanalen in het oog voor recente informatie:
website: www.menapiers.be
facebook: De Menapiërs
instagram: @demenapiers
youtube: De Menapiërs
Wat kunnen jullie binnenkort nog verwachten:
28 augustus: 2e inschrijvingsdag
We stellen onze inschrijvingen open voor iedereen die graag een Menapiër wil worden.
11 september: eerste activiteit 'Overgang'
Als start van het nieuwe jaar spreken we allemaal af aan onze lokalen met kleren die vuil mogen worden. Traditiegewijs is het een dag waar we de nieuwe leiding, vrienden en vriendinnen leren kennen.
18 september: BBQ van de eenheid + infomoment ouders
Na een lange pauze gaan we terug van start met ons eerste evenement:
de BBQ!
Daarnaast voorzien op deze avond ook een infosessie per tak voor alle ouders. Deze zal plaatsvinden om 17u30 aan onze lokalen. De leiding van alle takken zal er in het kort wat meer vertellen over hoe het scoutsjaar er zal uitzien.